درباره من


زندگینامه

در سال 1354 در شهر کرمانشاه در یک خانواده پرجمعیت متولد شدم. از زمانی که خودم را شناختم به دلیل شغل پدری و همچنین عموها و دایی‌هایم که از پیمانکاران قابل در زمان خود بودند، در یک فضای به قول امروزی‌ها کسب‌وکار و کارگاهی رشد پیدا کردم. برخلاف سایر همکلاسی‌ها و هم‌مدرسه‌ای‌ها تا فرصتی دست می‌داد راهی پروژه‌های عمرانی می‌شدم تا هم طعم استقلال از نظر مالی را زودتر تجربه کنم و هم کنجکاوی‌های فنی خودم را در محیط کارگاه و پروژه پاسخ دهم و این مهم میسر نمی‌شد جز در سایه حمایت های پدر و عموهاکه عمدتاً هدایت و مدیریت پروژه‌های بزرگ عمرانی را بر عهده داشتند بطوریکه تا قبل از اینکه در سال 1373 رشته مهندسی عمران را در دانشگاه دنبال کنم اصلی‌ترین الزامات اجرای پروژه‌های عمرانی و راه‌سازی را آموخته بودم. در دانشگاه بیشتر مطالب و مباحث کاربردی مرا جذب می‌نمود تا بتوانم از این رهگذر مهارت بیشتری در اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی و صنعتی کسب نمایم.

پس از فارغ‌التحصیلی به کمک یافته‌های تجربی و کارگاهی و همچنین مهارت‌های دانشگاهی توانستم در مقام مدیریت پروژه، چندین پروژه عمرانی و صنعتی را در داخل و خارج از استان مدیریت نمایم که شرح آن در مجال این نوشتار نمی‌گنجد و در کنار آن نیز از آموختن و یادگیری نیز غافل نبوده و در این مقطع زمانی نیز در رشته مدیریت اجرایی در سازمان مدیریت صنعتی تهران که معادل کارشناسی ارشد است تحصیل نمودم.

در سال های 1388 و 1392 و 1396 در انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه خود را در منظر قضاوت افکار عمومی قرار دادم که خوشبختانه در هر سه دوره با استقبال همشهریان عزیزم روبرو شدم که در راستای پاسداشت اعتماد مردم شهر کرمانشاه تمام تلاشم را بکار گرفتم که گامی هرچند کوچک در راستای توسعه شهر و دیار عزیزم کرمانشاه، بردارم.

 

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .